Together Bruxx Vinohradský Parlament Potrefená Husa Hybernská Potrefená Husa Pardubice Sia restaurant Cukrář Skála Sisters Bistro Foodway Catering Návštěvnické centrum Staropramen
Together
English

Vítejte v Sisters Bistro, které je už několik let synonymem pokladu české gastronomie, tedy legendami opředeného a oblíbeného chlebíčku. Na konci roku 2018 se Bistro stalo součástí sítě restaurací Together, která ho převzala od jeho zakladatelky a průkopnice zdravého stravování v Čechách Hany Micholupu.

Sídlíme uprostřed Prahy v ulici Dlouhá, ve které najdete ty nejlepší pražské pochoutky. Sousedíme s Cukrářem Skálou, z druhé strany objevíte Amaso. Naše chlebíčky, které jsou zdravé, a co do chuti i vzhledu bezesporu moderní, si můžete objednat také v našem e-shopu. Balíčky plné voňavých chlebíčků rozvážíme po celé Praze a blízkém okolí.

Na přípravě jednotlivých receptů i surovin se podílejí přední šéfkuchaři sítě Together, ochutnat tak můžete chlebíček podle představ Honzy Pípala z Vinohradského Parlamentu nebo asijský chlebíček z restaurace Sia.

Snažíme se vás překvapit chutí, vzhledem i zajímavou kombinací surovin. Na to, že pravý český chlebíček musí být co nejčerstvější a připravený v místě prodeje, však nezapomeneme nikdy, ať už nám je turisté nazývají těmi nejdivnějšími jmény od open sandwich až po bruschetta cecha. Český chlebíček totiž nejde přeložit, zamrazit ani zkopírovat.

Sisters Bistro